Telif Hakkı

DERGİNİN İMTİYAZ SAHİBİ ABDULLAH ÇAVUŞ’TUR. DERGİDE YER ALAN YAZILARIN BİR ÇOĞU KİŞİSEL ARŞİVİNDEN TEMİN EDİLMİŞ OLUP, BAZILARI  İSE KENDİSİ NE AİT  WEB SİTELERİNDE YER ALAN YAZILARDIR.

ÖTE YANDAN YÖK TEZ MERKEZİNDEN ALINAN MASTER VE DOKTORA TEZLERİ  YAZARLARI TARAFINDAN İZİNLİ TEZLER KONUMUNDADIR. KEZA ÇEŞİTLİ DERGİLERDE YAYINLANMIŞ OLAN YAZILAR YAZARIN ADI VE İLGİLİ DERGİ KAYNAK GÖSTERİLMEK SURETİYLE YAYINLANMAKTADIR.

BUNUNLA BİRLİKTE SÖZ KONUSU YAZI, MAKALE, ARAŞTIRMA VE ESERİN KENDİNİZE AİT OLDUĞU VE DERGİMİZDE YAYINLANMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇMENİZ HALİNDE İVEDİ OLARAK EN KISA SÜREDE YAYINDAN KALDIRILACAKTIR.

DERGİMİZ TİCARİ BİR DERGİ OLMAYIP, ÜCRETLE SATILMADIĞI GİBİ ŞİMDİLİK REKLAM ALINMASI DA DÜŞÜNÜLMEMEKTEDİR. HAKKIMIZDA BÖLÜMÜNDE DETAYLI OLARAK AÇIKLANDIĞI ÜZERE YOLSUZLUKLA MÜCADELE KONUSUNDA TOPLUMSAL BİR MUTABAKAT SAĞLAMAYI DÜŞÜNEN, DERGİMİZE YAZI, MAKALE, TEZ, AKADEMİK TEZLERİNİZLE DESTEK VERMENİZİ BEKLER, TELİF HAKKI SAHİPLERİNE ANLAYIŞLARINDAN DOLAYI ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

ABDULLAH ÇAVUŞ

EL ELE TEMİZ TÜRKİYE DERGİSİ İMTİYAZ SAHİBİ

İLETİŞİM: acavus40@hotmail.com – acavus@yolsuzluklamucadele.org